Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   +371 29502503  facebook draugiem

С нами — на любые высоты!

Горнолыжные туры

Разве это не прекрасно - вырваться из ежедневной рутины и насладиться захвтатывающими дух
приключениями в горах за пределами Латвии?
Поэтому в этот зимний сезон, предлагаем популярные лыжные курорты в уже полюбившихся Италии и Австрии.

График горнолыжных поездок 2020

Поездки на автобусе 2020.

Вы можете выбрать полный пакет, который включает в себя гостиницу, подъёмник, питание

Вы можете сесть на автобус до Альп

Вы можете присоединиться к группе, но приехать на машине или самолете.

Дата (автобусная поездка из Риги) 
Цена 1 перс., в т.ч. карта подъёмника
Горнолыжный регион Место ночёвки Подробная информация
Откройте!
Примечание
         

Individuālais spiedāvājums par speciālu cenu: tiem, kas var ierasties paši:

no 14.marta, uz 6 vai 7 naktīm viesnīcā

Valle Isarco 3* viesnīcas “Panoramik” un “Kandlburg”, saunas, baseins Viesnīca ar brokastīm un vakariņām maksā tikai 38 EUR/pers/nakts. Pacēlāja karte Valle Isarco par speciālu cenu - 208 EUR uz 6 dienām, 218 EUR uz 7 dienām
13. – 21.marts
725 EUR, 6 dienu pacēlājs
Valle Isarco 3* viesnīcas “Panoramik” un “Kandlburg”, saunas, baseins Maršruts, cenas (PDF) 
 

Viesnīca (PDF)
 

Slēpošanas trases (PDF)
Grupa pilna.

 

  • Sagatavojam individuālos un grupu piedāvājumus. Pārzinām naktsmāju, transfēru un lidojumu piedāvājumus.
  • Visiem autobusa braucieniem iespējams pievienoties ar lidmašīnu. Ieteicamie lidojumi Rīga-Zalcburga, Rīga-Vīne, Rīga-Bergamo, Rīga-Verona, Rīga-Milāna. Lielo bagāžu vedam ar autobusu.
  • Visos autobusa braucienos dažas vietas varam pārdot tiem, kas vēlas aizbraukt līdz Alpiem. Ceļš turp, ieskaitot Čehijas viesnīcu – 100,- EUR. Ceļš atpakaļ ar nakts braucienu 80,- EUR. Rezervējam arī naktsmājas Alpos pēc jūsu vēlēšanās.
  • Piedāvājam apdrošināšanas polises ar atlaidi.
  • Pieteikumi pa e-pastu Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Facebook lapā „Tūrisma aģentūra „Gorbants””, pa telefonu +371 29 502 503. Pieteikumi 10 dienu laikā jāapstiprina ar vismaz 150 EUR/pers. iemaksu. Otrais maksājums 200 EUR/pers. 6 nedēļas līdz braucienam. Norēķins līdz 2 nedēļām pirms brauciena.
  • Pieteikumus bez maksas iespējams mainīt mūsu programmas ietvaros. Iespējams aizstāt ar citu dalībnieku. Atteikuma gadījumi tiek izskatīti individuāli. Ja atteikums nav vēlāk kā 15 dienas pirms izbraukšanas, parasti izdodas atgriezt ap 80% ceļazīmes cenas. Tas atkarīgs tikai no partneru līgumiem ar naktsmājām. Mūsu birojs nevienu nesoda.
  • Lūdzu nekavējieties ar pieteikumiem. Ja redzam, ka kādam no programmas piedāvājumiem nav piekrišanas, mēs to varam anulēt.

Visi braucieni ar brokastīm un vakariņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenā ietilpst arī pacēlāja karte 220 – 300 EUR vērtībā.

Dažādas atlaides precizēsim vēlāk. Bērniem, senioriem atlaides par pacēlājiem. Atlaides, ja istabā 3 vai vairāk cilvēku, ja ir daļējas ērtības vai divstāvu gultas utt.