Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   +371 29502503  facebook draugiem

С нами — на любые высоты!

Важная информация

Айя Горбанте живёт на Пафосе (Кипр) и будет рада вам помочь.

Айя по прежнему организует поездки для горнолыжников. В этом сезоне в связи с изменениями будут организованы только две автобусные поездки, но есть возможность заразервировать различные горнолыжные курорты индивидульно.

Новые предложения для Вашего отдыха

График горнолыжных поездок 2020

Поездки на автобусе 2020.

Вы можете выбрать полный пакет, который включает в себя гостиницу, подъёмник, питание

Вы можете сесть на автобус до Альп

Вы можете присоединиться к группе, но приехать на машине или самолете.

Дата (автобусная поездка из Риги) 
Цена 1 перс., в т.ч. карта подъёмника
Горнолыжный регион Место ночёвки Подробная информация
Откройте!
Примечание
7. – 16.februāris
780 EUR, 7 dienu pacēlājs
Valle Isarco 3* viesnīca “Kandlburg”, saunas, baseins Maršruts, cenas (PDF)

Slēpošanas trases (PDF)
 
7. – 16.februāris,
930 EUR,
7 dienu pacēlājs DolomitiSuperski 330 EUR vērtībā
Valle Isarco un apkārtējie tuvākie kūrorti – Val Gardena, Sella Ronda, Kronplatz 3* viesnīca “Kandlburg”, saunas, baseins  
13. – 21.marts
725 EUR, 6 dienu pacēlājs
Valle Isarco 3* viesnīcas “Panoramik” un “Kandlburg”, saunas, baseins
Viesnīca (PDF)
Slēpošanas trases (PDF)
 

 

  • Sagatavojam individuālos un grupu piedāvājumus. Pārzinām naktsmāju, transfēru un lidojumu piedāvājumus.
  • Visiem autobusa braucieniem iespējams pievienoties ar lidmašīnu. Ieteicamie lidojumi Rīga-Zalcburga, Rīga-Vīne, Rīga-Bergamo, Rīga-Verona, Rīga-Milāna. Lielo bagāžu vedam ar autobusu.
  • Visos autobusa braucienos dažas vietas varam pārdot tiem, kas vēlas aizbraukt līdz Alpiem. Ceļš turp, ieskaitot Čehijas viesnīcu – 100,- EUR. Ceļš atpakaļ ar nakts braucienu 80,- EUR. Rezervējam arī naktsmājas Alpos pēc jūsu vēlēšanās.
  • Piedāvājam apdrošināšanas polises ar atlaidi.
  • Pieteikumi pa e-pastu Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Facebook lapā „Tūrisma aģentūra „Gorbants””, pa telefonu +371 29 502 503. Pieteikumi 10 dienu laikā jāapstiprina ar vismaz 150 EUR/pers. iemaksu. Otrais maksājums 200 EUR/pers. 6 nedēļas līdz braucienam. Norēķins līdz 2 nedēļām pirms brauciena.
  • Pieteikumus bez maksas iespējams mainīt mūsu programmas ietvaros. Iespējams aizstāt ar citu dalībnieku. Atteikuma gadījumi tiek izskatīti individuāli. Ja atteikums nav vēlāk kā 15 dienas pirms izbraukšanas, parasti izdodas atgriezt ap 80% ceļazīmes cenas. Tas atkarīgs tikai no partneru līgumiem ar naktsmājām. Mūsu birojs nevienu nesoda.
  • Lūdzu nekavējieties ar pieteikumiem. Ja redzam, ka kādam no programmas piedāvājumiem nav piekrišanas, mēs to varam anulēt.

Visi braucieni ar brokastīm un vakariņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenā ietilpst arī pacēlāja karte 220 – 300 EUR vērtībā.

Dažādas atlaides precizēsim vēlāk. Bērniem, senioriem atlaides par pacēlājiem. Atlaides, ja istabā 3 vai vairāk cilvēku, ja ir daļējas ērtības vai divstāvu gultas utt.