Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   +371 29502503  facebook draugiem

Ar mums — uz jebkurām virsotnēm!

Slēpošanas grafiks 2020

2020.gads. - Braucienus organizējam ar autobusu,

varat izvelēties pilnu paketi, kas ietver viesnīcu, pacēlāju, ēdināšanu

varat izmantot autobusu, lai nokļūtu Alpos

varat pievienoties grupai viesnīcā, bet ierasties paši ar auto vai lidmašīnu.

Datumi (autobusa braucienam no Rīgas) 
Cena 1 pers, TAI SKAITĀ pacēlāja karte
Slēpošanas reģions Naktsmītnes Sīkāka informācija 
Atveriet!
Piezīmes

 

       
 
Tiem, kas var ierasties paši - individuāls speciālais piedāvājums: no 14.marta uz 6 vai 7 naktīm Valle Isarco 3* viesnīcas “Panoramik” un “Kandlburg”, saunas, baseins Viesnīca ar brokastīm un vakariņām maksā tikai 38 EUR/pers/nakts. Pacēlāja karte Valle Isarco par speciālu cenu - 208 EUR uz 6 dienām, 218 EUR uz 7 dienām  
13. – 21.marts
725 EUR, 6 dienu pacēlājs
Valle Isarco 3* viesnīcas “Panoramik” un “Kandlburg”, saunas, baseins Maršruts, cenas (PDF) 
 

Viesnīca (PDF)
 

Slēpošanas trases (PDF)
 Grupa pilna.  

 

  • Sagatavojam individuālos un grupu piedāvājumus. Pārzinām naktsmāju, transfēru un lidojumu piedāvājumus.
  • Autobusa braucieniem iespējams pievienoties ar lidmašīnu. Ieteicamie lidojumi Rīga-Zalcburga, Rīga-Vīne, Rīga-Bergamo, Rīga-Verona, Rīga-Milāna. Lielo bagāžu vedam ar autobusu.
  • Visos autobusa braucienos dažas vietas varam pārdot tiem, kas vēlas aizbraukt līdz Alpiem. Ceļš turp, ieskaitot Čehijas viesnīcu – 100,- EUR. Ceļš atpakaļ ar nakts braucienu 80,- EUR. Rezervējam arī naktsmājas Alpos pēc jūsu vēlēšanās.
  • Piedāvājam apdrošināšanas polises ar atlaidi.
  • Pieteikumi pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Facebook lapā „Tūrisma aģentūra „Gorbants”, pa telefonu +371 29 502 503. Pieteikumi 10 dienu laikā jāapstiprina ar vismaz 150 EUR/pers. iemaksu. Otrais maksājums 200 EUR/pers. 6 nedēļas līdz braucienam. Norēķins līdz 2 nedēļām pirms brauciena.
  • Pieteikumus bez maksas iespējams mainīt mūsu programmas ietvaros. Iespējams aizstāt ar citu dalībnieku. Atteikuma gadījumi tiek izskatīti individuāli. Ja atteikums nav vēlāk kā 15 dienas pirms izbraukšanas, parasti izdodas atgriezt ap 80% ceļazīmes cenas. Tas atkarīgs tikai no partneru līgumiem ar naktsmājām. Mūsu birojs nevienu nesoda.
  • Lūdzu nekavējieties ar pieteikumiem. Ja redzam, ka kādam no programmas piedāvājumiem nav piekrišanas, mēs to varam anulēt.

Visi braucieni ar brokastīm un vakariņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenā ietilpst arī pacēlāja karte 240 – 320 EUR vērtībā.

Dažādas atlaides precizēsim vēlāk. Bērniem, senioriem atlaides par pacēlājiem. Atlaides, ja istabā 3 vai vairāk cilvēku, ja ir daļējas ērtības vai divstāvu gultas utt.