Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   +371 29502503  facebook draugiem

Ar mums — uz jebkurām virsotnēm!

Kipra ir kā Eldorado sala vēstures dārgumu meklētājiem, kā savādāka planēta. Šeit var dzīvot gadiem ilgi, bet joprojām piedzīvot jaunus atklājumus, pabūt vēl neredzētās vietās, apbrīnot līdz šim nedzirdētas vēstures detaļas. Ja vēlaties uzzināt vairāk par salu un izbraukt kopā ar vietējo latvieti – tad laipni lūdzu!

 

 

Esmu Aija Gorbante – man dzīvē ir bijušas divas galvenās darba nozares – grāmatu izdevniecība un tulkojumi un tūrisma pasākumu organizēšana. Esmu pavadījusi tūristu grupas braucienos pa Eiropu jau kopš 1993.gada. 2018.gada rudenī atbraucu uz Kipru un saskatīju tik daudz plusu šai vietai, ka nolēmu pārcelties.

Piedāvāju privātus izbraukumus pa Pafosas apkaimi – svētvietas, kalnu ciematiņi, tavernas, mazās pludmales, vietējie augļi, fotopauzes.

Piedāvāju auto īri un safari braucienus, jo man ir pamatdarbs vietējā ceļojumu birojā.

Visus pakalpojumus var apmaksāt oficiāli, ar pārskaitījumu ( sk. Sadaļu Kontakti ).

Aija Gorbante, Latvijas numurs tel./whatsapp 29 502 503

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.