Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   +371 29502503  facebook draugiem

Ar mums — uz jebkurām virsotnēm!

Svarīga informācija

Aija Gorbante dzīvo Pafosā, Kiprā un priecāsies būt jums palīdzīga.

Aija joprojām organizē braucienus slēpotājiem. Šajā sezonā sakarā ar pārmaiņām būs tikai divi organizētie autobusa braucieni, bet individuāli iespējams rezervēt un ieteikt visdažādākos kalnu kūrortus.

Jaunākie piedāvājumi Jūsu atpūtai

 

Slēpošanas grafiks 2021

Mīļie slēpotāji un snovotāji!


Ir skaidrs, ka maz kas ir skaidrs par ceļošanas un slēpošanas iespējām. Informācija par to, kā plosās likumdevēji, tiek atjaunota ik brīdi. Es, piemēram, sekoju jaunumiem šeit: https://www.snow-forecast.com/whiteroom/snow-forecasts-updates-on-ski-resorts-re-opening-after-the-covid-19-coronavirus-lockdown
Kā man zināms ( iespējams, ka ir atšķirīga, oficiāla, jaunāka informācija, kas atšķiras no šīs ) šodien, 15.janvārī, 2021. – var uzslēpot Zviedrijā, Polijā, bet nevar Austrijā, Francijā un Vācijā. Itālija nervozi trinas un gaida kuru katru brīdi, ko atļaus un ko aizliegs. Zviedrijā iebraucot, netiek prasīts tests un karantīna. Polijas kūrorti paziņojuši, ka darbosies par spīti valdības liegumam.
Šaubos, ka šogad varēsim noorganizēt grupas braucienu. Galvenie iemesli ir divi – neparedzamie noteikumi, ko grūti menedžēt visai grupai, un krietni lielākas izmaksas, ja tiek prasīts karantīnas laiks.
Iespējams, ka varat aizceļot paši, ar savu auto, nelielā grupiņā.
Turu īkšķi par katru, kas turpina dzīvot normālu dzīvi!
Jūsu Aija Gorbante
 

Lai nu paliek grafikā arī mūsu plānotie braucieni. Tie gan varētu notikt tikai, ja iebraucot Itālijā, nebūtu papildus karantīnas prasības. Šie ir piedāvājumi, kur neviens neriskē ar iemaksāto naudu. Apņemamies Jūsu atteikuma vai atcelšanas gadījumā naudu atdot pilnībā. ( pareizāk sakot, mēs nemaz neprasām kaut ko maksāt, kamēr nekas nav skaidrs ).

Valle Isarco, viesnīca Panoramik, 7 naktis ar brokastīm un vakariņām, 7 dienu pacēlājs - 790 EUR. Maršrutu veidosim ka parasti - turpceļā nakšņošana Čehijas viesnīcā.

Datumi: 19.februāris – 1.marts un 12. – 21.marts.

Abām grupām var pievienoties arī tie, kas grib slēpot citā reģionā autobusa maršruta tuvumā: mēs sameklēsim naktsmājas, noorganizēsim tranfērus, ja nepieciešami. Šādā gadījumā iemaksātās naudas atgriešana par naktsmāju būs atkarīga no naktsmājas noteikumiem.

 

Lūdzu pievērsiet uzmanību sadaļai "Kontakti"

Esmu legalizēta nodokļu maksātāja Kiprā ar starptautisku biznesa kontu.

Sekojiet konta rekvizītiem, lūdzu!